KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477548
nr 1447 7548
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 73x154cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:07:50
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)